Exclusive MENA Affiliate

+ Haberler + Etkinlikler + Bizim için ne dediler

bizim için ne dediler

Mehmet Sait Kayahan / Bilyoner.com Genel Müdürü
  Sevgili Contactplus çalışanlarının tüm PR ihtiyaçlarımızı şirketimizin bünyesinde yer alan birer çalışan gibi sahiplenmesi, çözüm odaklı bakışları, getirdikleri öneriler ve içten yaklaşımları aldığımız hizmeti hem daha verimli hem de son derece keyifli hala getirmekte. Profesyonelliğin yanında güven ve samimiyete de dayanan işbirliğimizin şirketimize olan katkısının artarak devam edeceğine inanıyorum.
Serhan Süzer / Süzer Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı
  Contactplus'ı istediğimiz kriterlere en uygun alternatif olduğu için seçtik. İyi ki de seçmişiz. Bana göre sektördeki en başarılı şirketlerden biri olan Contactplus, müşteri odaklı çalışmaları ve birbirini tamamlayan ekibiyle gerçekten iyi iş çıkarıyor.
Nevzat Aydın / Yemeksepeti.com Genel Müdürü
  Contactplus+ bir PR ajansından ziyade, gerektiğinde tüm iş ilişkilerinde bizi sahiplenen gizli bir ortağımız gibi çalışıyor. Doğru PR ajansı seçiminin bir şirket için ne kadar kilit bir karar olduğunu Contactplus+ bize gösterdi. Başarılarının ve samimi ama profesyonel yaklaşımlarının hep devam etmesi dileğiyle.
Kılınç Orhan Erdemir / Gold Teknoloji Marketleri Pazarlama Müdürü
  Bir pazarlamacı olarak birçok PR ajansı ile çalışma tecrübem oldu. Ancak bunların arasında çalışmaya devam ettiğim en profesyonel ajansın Contactplus olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek düzenli plan ve programları gerekse yakın ilgili ve sonuç odaklı çalışmalarıyla marka bilinirliğine ve konumlandırmasına etkilerini bizzat yaşayarak görüyorum. Bana yukarıdan bakan bir PR ajansı değil, benimle yan yana çalışan profesyonel bir ekip olarak gördüğüm Contactplus’ı her markaya tavsiye ederim.

ENGLISH

 

Yapılırken
heyecan duyulmayan işler başarılamaz.

(Emerson)

 
Değerlerimiz
 

Tüm çalışmalarımızı müşterilerimiz için ‘artı' değer yaratma anlayışıyla düzenleriz.

Halkla ilişkiler sektöründe bir ‘iletişim üssü' olma amacıyla hareket ederek, mesleki etik değerlerden ayrılmadan, müşterilerimizle kamuoyu ve medya arasında bir köprü oluşturmayı hedefleriz.

 
| contactplus | medya iletişimi | pazarlama iletişimi | iletişim ve PR | basın odası | müşterilerimiz | i.k | iletişim |

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) üyesidir.